nauczyciele
Stanisław Żakiewicz
1938 - 1939
Władysław Wójcik
1945 - 1946
Franciszek Męczkowski
1946 - 1949
Jan Brzozecki
1949 - 1951
Józef Zaprawa
1951 - 1951
Henryk Zaleski
1951 - 1952
Michał Zawistowski
1952 - 1953
Franciszek Mikołajczyk
1953 - 1955
Wiktor Wróbel
1955 - 1956
Edmund Michniewicz
1956 - 1957
Wacław Kulma
1957 - 1958
Jan Woźnicki
1958 - 1959
Antoni Więcko
1959 - 1960
Mieczysław Woźnica
1960 - 1967
Mirosław Łaguna
1967 - 1970
Eugeniusz Narkiewicz
1970 - 1972
Stanisław Krzywicki
1973 - 1990
Jan Orłowski
1990 -
W latach 1946 - 1958 pracowali niżej wymienieni kierownicy gospodarstwa,
prawdopodobnie w podanej kolejności:
Władysław Wójcik
 
Franciszek Jagłowski
 
Konstanty Ostrowski
 
Kazimierz Kowalski
 
Jan Szumiło
 
Jan Kucewicz
 
Stanisław Jurewicz
 
Bronisław Gan
 
Stanisław Lenczewski
 
Czesław Zlewski
 
Wiktor Wiatrzyk
 
Mieczysław Truszkowski
1959 - 1961
Jan Wójtowicz
1961 - 1962
Zdzisław Sierzputowski
1962 - 1962
Kazimierz Kochanowski
1962 - 1962
Gustaw Radajewski
1962 - 1969
Józef Kamiński
1969 - 1970
Wit Bolesław Mosiej
1970 - 1972
Kazimierz Kozioł
1973 - 1973
Antoni Staranowicz
1973 - 1974
Stanisław Burzyński
1974 - 1982
Jan Kamiński
1982 - 1986
Roman Fiedorowicz
1986 - 1992
Marian Saładonis
1992 - 2003
Wiesław Jurewicz
2003 - 2005
Józef Poźniak
2005 -
Nauczyciele i wychowawcy
Stanisław Żakiewicz
1938 - 1939
 
Zygmunt Jakimiak
1938 - 1939
 
Jan Bucewicz
1938 - 1939
 
Stanisław Zwierzchowski
1938 - 1939
 
Władysław Wójcik
1945 - 1946
 
ks.Witold Balukiewicz
1945 - 1947
 
Józef Faltyn
1945 - 1946
 
Leon Olszewski
1946 - 1946
 
Helena Olszewska
1945 - 1946
 
Aleksander Putra
1945 - 1952
 
Helena Naruszewicz
1945 - 1946
 
Stanisław Naruszewicz
1945 - 1946
 
Helena Więcko
1945 - 1946
 
Józef Ulikowski
1945 - 1947
 
Władysław Sobolewski
1945 - 1947
 
Franciszek Meczkowski
1946 - 1949
 
Eugenia Sobolewska
1946 - 1947
 
Franciszek Jagłowski
1946 - 1948
 
Stanisława Zegzdryń
1946 - 1947
 
Aniela Męczkowska
1947 - 1949
 
Julitta Andrulewicz
1948 - 1951
 
Stanisław Andrulewicz
1948 - 1951
 
Bernard Bandziński
1948 - 1950
 
Janina Bandzińska
1948 - 1950
 
Jan Brzozecki
1949 - 1951
 
Aleksander Gąsiorowski
1950 - 1951
 
Jan Maślak
1950 - 1951
 
Helena Wojcik
1950 - 1951
 
Aleksander Wiecko
1950 - 1952
od 1951 r. wicedyrektor
Maria Siebiesiewicz
1950 - 1952
od 1951 r. wicedyrektor
Irena Dąbrowska
1951 - 1952
 
Henryk Zaleski
1951 - 1952
 
Wincenty Mlaskot
1950 - 1951
 
Józef Zaprawa
1951 - 1951
 
Jadwiga Bobrowska
1951 - 1955
 
Edmund Chodorowski
1951 - 1952
 
Fabian Laskowski
1951 - 1952
 
Daniel Swięcicki
1951 - 1952
 
Karol Obuchowicz
1951 - 1952
 
Leon Zaleski
1951 - 1952
 
Tadeusz Turkowski
1951 - 1953
 
Edward Naruszewicz
1951 - 1953
 
Melania Naruszewicz
1952 - 1953
 
Halina Wołkowycka
1952 - 1953
 
Michał Zawistowski
1952 - 1954
 
Jadwiga Zawistowska
1952 - 1954
 
Antoni Wiecko
1952 - 1970
w l. 53-55 wicedyrektor
Mieczysław Bachanowicz
1952 - 1955
 
Stanisław Lenczewski
1952 - 1955
 
Halina Borowska
1952 - 1953
 
Józef Pietrewicz
1952 - 1953
 
Wiktor Wróbel
1952 - 1956
w l. 52-54 wicedyrektor
Eugeniusz Paśnikowski
1953 - 1956
 
Dobrosława Składkowska
1953 - 1954
 
Franciszek Mikołajczyk
1953 - 1955
 
Jan Szumiło
1953 - 1954
 
Bazyli Żmieńko
1953 - 1954
 
Halina Lotkowska
1953 - 1956
 
Sylwestra Sokół
1954 - 1957;
1958 - 1965
Piotr Maruchacz
1954 - 1958
 
Zenobia Maruchacz
1954 - 1958
 
Krzysztof Leśniewski
1954 - 1958
 
Tadeusz Klepacz
1954 - 1955
 
Józef Tolkanowicz
1955 - 1958
 
Eugeniusz Gnat
1955 - 1958
 
Bronisława Dybel
1955 - 1958
 
Wiktor Wialrzyk
1955 - 1985
 
Edmund Michniewicz
1956 - 1957
 
Bronisław Gan
1956 - 1958
 
Walentyna Gan
1956 - 1957
 
Ryszard Łabanowski
1956 - 1958
 
Zofia Maruchacz
1956 - 1957
 
Wacław Kulma
1957 - 1958
 
Julia Kulma
1957 - 1958
 
Czesława Łabanowska
1957 - 1958
 
Wacław Witczak
1958 - 1959
 
Jan Woźniacki
1958 - 1959
 
Stanisława Urbanowicz
1958 - 1959
 
Jerzy Romanowski
1958 - 1959
 
Zofia Anuszkiewicz
1958 - 1962
 
Jadwiga Truszkowska
1958 - 1961
 
Krystyna Kamiriska
1958 - 1959
 
Halina Kaźmierczyk
1959 - 1970
 
Władysław Kaźmierczyk
1959 - 1964
 
Eugeniusz Mioduszewski
1959 - 1963
 
Aleksander Bernatowicz
1959 - 1960;
1961 - 1962; 1963 - 1964
Teresa Chrzanowska
1959 - 1964
 
Antoni Staranowicz
1960 - 1979
 
Mieczysław Woźnica
1960 - 1967
 
Danuta Woźnica (Krzykwa)
1960 - 1966
 
Włodzimierz Fiodoruk
1961 - 1962
 
Danuta Sysojew
1961 - 1965
 
Zdzisław Sierzputowski
1961 - 1968
 
Józef Polachowski
1962 - 1964
 
Tadeusz Sikorski
1962 - 1963
 
Gustaw Radajewski
1962 - 1967
 
Salomea Kawecka
1962 - 1963
 
Irena Kapuściak
1962 - 1963
 
Feliks Urban
1963 - 2001
 
Stanisław Krzywicki
1963 - 2013
 
Sylwester Kapliński
1964 - 1965
 
Henryk Żukowski
1964 - 1971
 
Kazimierz Mioduszewski
1964 - 1965
 
Henryk Kulikowski
1964 - 1975
 
Bożena Kulikowska (Kozicz)
1965 - 1976
 
Helena Łapińska
1965 - 1971
 
Roman Miller
1965 - 1966
 
Michał Górski
1966 - 1982
 
Maria Kuźnica
1966 - 1968
 
Maria Tokajuk
1966 - 1969
 
Edward Kołowski
1966 - 1968
 
Zofia Lipińska
1966 - 1968
 
Ryszard Wroczyński
1966 - 1967
 
Jadwiga Wroczyńska
1966 - 1967
 
Henryk Wiszniewski
1966 - 1967
 
Janina Kołowska
1967 - 1968
 
Mirosław Łaguna
1967 - 1970
 
Kazimierz Kozioł
1967 - 1973
w l. 67-72 wicedyrektor
Aldona Kozioł
1967 - 1974
 
Janina Zalewska
1967 - 1968
 
Jan Luto
1967 - 1968
 
Tadeusz Szarejko
1967 - 1968
 
Teresa Łaguna
1968 - 1970
 
Jadwiga Kopeć (Wałuszko}
1968 - 2006
 
Zenobia Kopeć
1968 - 1970
 
Czesław Głuszczak
1968 - 1969
 
Józef Karwowski
1968 - 1969
 
Józef Kamiński
1968 - 1970
 
Dariusz Gołąbek
1968 - 2000
 
Arkadiusz Ciruk
1969 - 1984
 
Alicja Mosiej
1969 - 1972
 
Wit Bolesław Mosiej
1969 - 1972
 
Zbigniew Borowski
1969 - 1970
 
Eugeniusz Narkiewicz
1970 - 1972
 
Ewa Narkiewicz
1970 - 1973
 
Maria Ciruk
1970 - 1972
 
Czesława Rułkowska (Waszczeniuk)
1970 - 1980
 
Taisa Wasilewska (Kuczko)
1970 - 1982
2005 - 2010
Stanisław Marciniak
1970 - 1978
 
Ryszard Parafmowicz
1971 - 1972
 
Janina Sadowska (Lendzion)
1971 - 2003
 
Aleksander Czuper
1971 - 1975
 
Lucjan Woźny
1971 - 1972
 
Janusz Mendzin
1971 - 1977
 
Maria Bućko (Borys)
1972 - 1981
 
Jerzy Kaczyński
1972 - 1974
 
Zofia Sobolewska
1972 - 1974
 
Marian Sadowski
1972 - 1975;
1979 -
Stanisław Burzyński
1972 -
 
Jerzy Gryszkiewicz
1972 - 1992;
2004 - 2012
Krystyna Urbanowicz
1972 - 1980
 
Ryszard Wasilewski
1972 - 1982
 
Michał Szeretucha
1972 - 1973
 
Hanna Kozicz (Masiak)
1972 - 1978
 
Alicja Mendzin
1973 - 1981
 
Włodzimierz Kozicz
1973 - 1978
 
Cecylia Kozłowska
1974 - 1976
 
Wanda Kruszewska
1974 - 1975
 
Danuta Surowiec
1974 - 2003
od 1977 r. wicedyrektor
Franciszek Surowiec
1974 - 1975
 
Irena Szwarc
1974 - 1976
 
Wiesław Andrulewicz
1975 - 2002
 
Teresa Andrulewicz
1976 - 2004
 
Anna Sienkiewicz
1976 - 1984
 
Wiesław Sienkiewicz
1976 - 1984
 
Teresa Strękowska (Jabłońska)
1976 - 1988
 
Wanda Kulbacka (Butkiewicz)
1976 -
 
Teresa Szczecina (Wróbel)
1976 - 1991
 
Celina Gąsiewska
1976 - 2004
 
Elżbieta Taudul
1977 - 1981
 
Stanisław Taudul
1977 - 1980
 
Jadwiga Ołdakowska
1978 - 2014
 
Szczepan Ołdakowski
1978 - 1983
 
Józef Gryziewicz
1978 - 2001
 
Stefania Grzyb
1978 - 2001
 
Leszek Rutkiewicz
1978 - 1985
 
Tadeusz Basałaj
1978 -
 
Elżbieta Popławska
1978 - 1979
 
Tadeusz Popławski
1978 - 1979
 
Maria Kosewska
1978 - 1983
 
Marian Saładonis
1978 - 2003
 
Zofia Jeleniewicz
1978 - 1983
 
Halina Makarska (Dąbrowska)
1979 -
 
Czesław Halicki
1979 -
w l. 2005 - 2016 wicedyrektor
Czesław Zyskowski
1979 - 2002
 
Teresa Krukowska
1979 -
 
Elżbieta Fiedorowicz
1980 -
 
Roman Fiedorowicz
1980 - 1992
 
Barbara Sidor
1980 -
 
Jan Orłowski
1980 -
w l. 1985 - 1990 wicedyrektor
Danuta Mordaszewska
1980 - 1983
 
Halina Klaus
1981 - 1984
 
Danuta Bućko
1981 - 1994
 
Jan Kamiński
1982 - 1986
 
Elżbieta Kamińska
1984 - 1991
 
Alina Koncewicz
1984 -
 
Jerzy Wysocki
1985 -
 
Tadeusz Miler
1985 - 1989
 
Marianna Szyłak
1986 - 1987
 
Lidia Andruszkiewicz (Zabrocka)
1987 - 2006
 
Mirosław Sadowski
1987 - 1988
 
Bogusław Mazurkiewicz
1988 -
 
Stanisława Masłowska
1988 - 1991
 
Marzena Kamińska; (Kopiczko)
1988 - 2004
 
ks. Tadeusz Kulesza
1990 - 1994
 
Bernard Maciulewski
1991 - 2002
2007 - 2009
Marian Wiszniewski
1992 - 1993
 
Grzegorz Chodkiewicz
1992 -
 
Tadeusz Krajewski
1992 - 1995
 
Tadeusza Basałaj
1993 -
w l. 2003 - 2005 wicedyrektor
Marek Wysocki
1993 - 1997
 
ks. Wojciech Stokłosa
1994 - 1996
 
Stefan Zieliński
1996 - 1999
 
ks. Krzysztof Mulewski
1996 - 1997
 
Wojciech Butkiewicz
1999 - 2004
 
Piotr Głośny
1999 - 2000
 
ks. Maciej Gilewski
2000 - 2001
 
Ewelina Domańska
2000 - 2001
 
ks. Wojciech Luto
2001 - 2002
 
Jarosław Szczypiń
2001 - 2002
 
Marta Paciorkowska (Panasiewicz)
2002 - 2007
 
Magdalena Stempska
2002 - 2003
 
Katarzyna Ejsmont
2002 - 2002
 
Dorota Tomkiewicz
2002 - 2018
 
Anna Szymborska
2003 - 2018
 
Alicja Saładonis
2003 - 2005
 
Wiesław Hajkowski
2003 - 2003
 
Andrzej Domalewski
2003 - 2004
 
ks. Dariusz Doliwa
2003 - 2004
 
Urszula Piotrowska (Basałaj)
2004 -
 
ks. Krzysztof Kondratowicz
2004 - 2005
 
Regina Nowalska
2004 - 2015
 
Joanna Wojnowska
2004 -
 
Ewa Kłoczko
2005 -
 
Edyta Staszkiewicz
2005 - 2007
 
ks. Tadeusz Poteraj
2005 - 2006
 
Wojciech Makowski
2005 - 2010
 
Agnieszka Sidor
2006 -
w l. 2018 - wicedyrektor 
Tomasz Tomkiewicz
2006 - 2007
 
Zofia Mioduszewska
2006 -
w l. 2016 - 2018 wicedyrektor
Leszek Madejek
2006 - 2007
 
ks. Maciej Mackiewicz
2006 - 2010
 
Józef Poźniak
2006 -
 
Wojciech Pająk
2007 - 2008
 
Marek Rzepliński
2008 - 2014
 
Magdalena Pająk
2008 - 2018
 
ks. Marcin Nowalski
2010 - 2014
 
Danuta Tutak - Suchowier
2011 -
 
Joanna Woronko
2011 - 2012
 
Elżbieta Boniszewska
2011 - 2014
 
Barbara Drażba
2012 - 2013
2014 - 2014
Beata Boksz
2012 - 2013
 
Andrzej Górski
2012 - 2013
 
Katarzyna Olfier - Halicka
2012 - 2014
 
Małgorzata Pilichowska
2012 -
 
Andrzej Szymulewski
2013 - 2014
 
Marek Pigiel
2013 -
 
Agnieszka Poniatowska - Bednarko
2013 -
 
Magdalena Śleszyńska
2013 - 2017
 
ks Albert Szwaczek
2014 - 2017
 
Witold Wałecki
2014 -
 
Małgorzata Zdankiewicz
2014 - 2016
 
Krzysztof Mioduszewski
2014 - 2018
 
Joanna Perkowska
2014 - 2016
 
ks Marcin Oleksy
2017 - 2018
 
ks Przemysław Milewski
2018 -
 
Katarzyna Kopiczko Sowul
2018 -
 
Paweł Makarewicz
2018 -
 
Urszula Tomaszewska
2018 -