XXIX Przełajowe Biegi im Gen. L.M. Paca

o Drużynowe Mistrzostwo Zespołu Szkół w Dowspudzie - rozegrane.

29 października rozegrane zostały Przełajowe Biegi o Drużynowe Mistrzostwo ZS w Dowspudzie. Dziewczęta rywalizowały na trasie 1000 a chłopcy 1700 metrów.

Otwarcia imprezy dokonał Zastępca Dyrektora Szkoły Pan Czesław Halicki.

Drużynowym mistrzem szkoły na rok 2014/15 została klasa IIIw, która jako jedna z dwóch wystawiła reprezentację dziewcząt (tą drugą była klasa IVh).

Na drugim miejscu uplasowała się klasa IIa a na trzecim klasa IVa.

 

Indywidualnie najlepsi byli:

 

Dziewczęta:

  1. Karolina Poświatowska
  2. Karolina Polakowska
  3. Małgorzata Miłowicka

 

Chłopcy:

  1. Mateusz Szczęsny
  2. Damian Skorupski
  3. Karol Puniszkis

 

Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że w następnych latach reprezentacje klasowe dziewcząt będą o wiele liczniejsze.

Wszystkim, którzy pomogli w organizacji i przebiegu imprezy, bardzo dziękujemy.

 

Nauczyciele wychowania fizycznego:

Bogusław Mazurkiewicz

Karol Milanowski

 

 Klasyfikacja końcowa XXIX Drużynowych Biegów Przełajowych

o Mistrzostwo Zespołu Szkół w Dowspudzie

 

DZIEWCZĘTA

 

 

Imię i nazwisko

Klasa

Liczba punktów

1.

Karolina Poświatowska

IIIw

70

2.

Karolina Polakowska

IIIw

65

3.

Małgorzata Miłowicka

IIIw

60

4.

Żaneta Pretko

IVh

55

5.

Anna Łapińska

IVh

50

 

 

CHŁOPCY

 

 

Imię i nazwisko

Klasa

Liczba punktów

1.

Mateusz Szczęsny

Ia

70

2.

Damian Skorupski

IIIa

65

3.

Karol Puniszkis

IVa

60

4.

Adam Tylman

IVa

55

5.

Kamil Olenkiewicz

IVa

50

6.

Piotr Prawdzik

IIa

47

7.

Paweł Gładkowski

IVb

46

8.

Łukasz Prawdzik

IIIw

45

9.

Damian Danowski

IIa

44

10.

Karol Sołtys

Ia

43

11.

Mateusz Skindziul

IIa

42

12.

Damian Sokołowski

IIIw

41

13.

Łukasz Siedlecki

IIa

40

14.

Mateusz Chmielewski

IIa

39

15.

Andrzej Grędziński

Ia

38

16.

Marcin Sadowski

IIIa

37

17.

Paweł Cudnowski

IIIw

36

18.

Rafał Ćwikliński

IIIw

35

19.

Dawid Śliwiński

IIw

34

20.

Karol Sadowski

Ia

33

22.

Tomasz Romanowski

IVa

32

22.

Wawrzyniec Zalewski

IIw

31

23.

Rafał Topolski

IVa

30

24.

Andrzej Sieńkowski

IIa

29

25.

Patryk Kulbacki

Ia

28

26.

Maciej Klukowski

Ia

27

27.

Krzysztof Malinowski

IIIw

26

28.

Krzysztof Komorowski

IVa

25

29.

Cezary Kaczmaryn

IIa

24

30.

Tomasz Pieńkowski

IIIw

23

31.

Arkadiusz Majewski

IVa

22

32.

Mateusz Kalinowski

IVa

21

33.

Rafał Reczko

IVa

20

34.

Wojciech Harasim

IIIa

19

35.

Michał Miłowicki

IIIa

18

36.

Paweł Milanowski

IVa

17

37.

Mateusz Miłowicki

Ia

16

38.

Łukasz Krzywicki

IIa

15

39.

Michał Sofiński

IIa

14

40.

Mariusz Łuckiewicz

IIa

13

41.

Damian Lis

IIa

12

42.

Michał Wawrzyn

IIa

11

43.

Bartosz Wróblewski

IIa

10

44.

Patryk Magiera

IIa

9

45.

Rafał Karbowski

IIa

8

46.

Marek Szlaszyński

IIIa

7

47.

Daniel Wiszniewski

IIIa

6

48.

Norman Białous

IIIa

5

49.

Maciej Piotrowski

IIIa

4

50.

Jakub Karczewski

IIIa

3

51.

Cezary Bokuniewicz

IIa

2

52.

Piotr Prusko

IIIa

1

 

 

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt

 

 

Klasa

Liczba punktów

1.

IIIw

195

2.

IVh

105

 

 

Klasyfikacja drużynowa chłopców

 

 

Klasa

Liczba punktów

1.

IIa

360

2.

IVa

332

3.

Ia

254

4.

IIIw

204

5.

IIIa

165

6.

IIw

65

7.

IVb

45

 

 

Klasyfikacja łączna

 

 

Klasa

Liczba punktów

1.

IIIw

399

2.

IIa

360

3.

IVa

332

4.

Ia

254

5.

IIIa

165

6.

IVh

105

7.

IIw

65

8.

IVb

45

 

GRATULUJEMY!!!