XXIX Przełajowe Biegi im Gen. L.M. Paca
o Drużynowe Mistrzostwo Zespołu Szkół w Dowspudzie - rozegrane.
29 października rozegrane zostały Przełajowe Biegi o Drużynowe Mistrzostwo ZS w Dowspudzie. Dziewczęta rywalizowały na trasie 1000 a chłopcy 1700 metrów.
Otwarcia imprezy dokonał Zastępca Dyrektora Szkoły Pan Czesław Halicki.
Drużynowym mistrzem szkoły na rok 2014/15 została klasa IIIw, która jako jedna z dwóch wystawiła reprezentację dziewcząt (tą drugą była klasa IVh).
Na drugim miejscu uplasowała się klasa IIa a na trzecim klasa IVa.
Indywidualnie najlepsi byli:
Dziewczęta:
Chłopcy:
Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że w następnych latach reprezentacje klasowe dziewcząt będą o wiele liczniejsze.
Wszystkim, którzy pomogli w organizacji i przebiegu imprezy, bardzo dziękujemy.
Nauczyciele wychowania fizycznego:
Bogusław Mazurkiewicz
Karol Milanowski
Klasyfikacja końcowa XXIX Drużynowych Biegów Przełajowych
o Mistrzostwo Zespołu Szkół w Dowspudzie
DZIEWCZĘTA
Imię i nazwisko |
Klasa |
Liczba punktów |
|
1. |
Karolina Poświatowska |
IIIw |
70 |
2. |
Karolina Polakowska |
IIIw |
65 |
3. |
Małgorzata Miłowicka |
IIIw |
60 |
4. |
Żaneta Pretko |
IVh |
55 |
5. |
Anna Łapińska |
IVh |
50 |
CHŁOPCY
Imię i nazwisko |
Klasa |
Liczba punktów |
|
1. |
Mateusz Szczęsny |
Ia |
70 |
2. |
Damian Skorupski |
IIIa |
65 |
3. |
Karol Puniszkis |
IVa |
60 |
4. |
Adam Tylman |
IVa |
55 |
5. |
Kamil Olenkiewicz |
IVa |
50 |
6. |
Piotr Prawdzik |
IIa |
47 |
7. |
Paweł Gładkowski |
IVb |
46 |
8. |
Łukasz Prawdzik |
IIIw |
45 |
9. |
Damian Danowski |
IIa |
44 |
10. |
Karol Sołtys |
Ia |
43 |
11. |
Mateusz Skindziul |
IIa |
42 |
12. |
Damian Sokołowski |
IIIw |
41 |
13. |
Łukasz Siedlecki |
IIa |
40 |
14. |
Mateusz Chmielewski |
IIa |
39 |
15. |
Andrzej Grędziński |
Ia |
38 |
16. |
Marcin Sadowski |
IIIa |
37 |
17. |
Paweł Cudnowski |
IIIw |
36 |
18. |
Rafał Ćwikliński |
IIIw |
35 |
19. |
Dawid Śliwiński |
IIw |
34 |
20. |
Karol Sadowski |
Ia |
33 |
22. |
Tomasz Romanowski |
IVa |
32 |
22. |
Wawrzyniec Zalewski |
IIw |
31 |
23. |
Rafał Topolski |
IVa |
30 |
24. |
Andrzej Sieńkowski |
IIa |
29 |
25. |
Patryk Kulbacki |
Ia |
28 |
26. |
Maciej Klukowski |
Ia |
27 |
27. |
Krzysztof Malinowski |
IIIw |
26 |
28. |
Krzysztof Komorowski |
IVa |
25 |
29. |
Cezary Kaczmaryn |
IIa |
24 |
30. |
Tomasz Pieńkowski |
IIIw |
23 |
31. |
Arkadiusz Majewski |
IVa |
22 |
32. |
Mateusz Kalinowski |
IVa |
21 |
33. |
Rafał Reczko |
IVa |
20 |
34. |
Wojciech Harasim |
IIIa |
19 |
35. |
Michał Miłowicki |
IIIa |
18 |
36. |
Paweł Milanowski |
IVa |
17 |
37. |
Mateusz Miłowicki |
Ia |
16 |
38. |
Łukasz Krzywicki |
IIa |
15 |
39. |
Michał Sofiński |
IIa |
14 |
40. |
Mariusz Łuckiewicz |
IIa |
13 |
41. |
Damian Lis |
IIa |
12 |
42. |
Michał Wawrzyn |
IIa |
11 |
43. |
Bartosz Wróblewski |
IIa |
10 |
44. |
Patryk Magiera |
IIa |
9 |
45. |
Rafał Karbowski |
IIa |
8 |
46. |
Marek Szlaszyński |
IIIa |
7 |
47. |
Daniel Wiszniewski |
IIIa |
6 |
48. |
Norman Białous |
IIIa |
5 |
49. |
Maciej Piotrowski |
IIIa |
4 |
50. |
Jakub Karczewski |
IIIa |
3 |
51. |
Cezary Bokuniewicz |
IIa |
2 |
52. |
Piotr Prusko |
IIIa |
1 |
Klasyfikacja drużynowa dziewcząt
Klasa |
Liczba punktów |
|
1. |
IIIw |
195 |
2. |
IVh |
105 |
Klasyfikacja drużynowa chłopców
Klasa |
Liczba punktów |
|
1. |
IIa |
360 |
2. |
IVa |
332 |
3. |
Ia |
254 |
4. |
IIIw |
204 |
5. |
IIIa |
165 |
6. |
IIw |
65 |
7. |
IVb |
45 |
Klasyfikacja łączna
Klasa |
Liczba punktów |
|
1. |
IIIw |
399 |
2. |
IIa |
360 |
3. |
IVa |
332 |
4. |
Ia |
254 |
5. |
IIIa |
165 |
6. |
IVh |
105 |
7. |
IIw |
65 |
8. |
IVb |
45 |
GRATULUJEMY!!!