UWAGA: Zajęcia praktyczne odbywają się w szkole

 

 

Rozkład zajęć na Kursie Kwalifikacyjnym ROL.04 (Semestr II)TECHNIK ROLNIK w dniach 07. – 08.05.2021 r.

 

Lp.

Godzina

Przedmiot

Gabinet

Nauczyciel

07.05.2021 r.

1.

1155 - 1240

Produkcja roślinna

Zajęcia na Teams

Barbara Sidor

2.

1250-1335

Produkcja roślinna

Zajęcia na Teams

Barbara Sidor

3.

1340 - 1425

Produkcja roślinna

Zajęcia na Teams

Barbara Sidor

4.

1430 - 1515

Język angielski zawodowy

Zajęcia na Teams

Urszula Piotrowska

5.

1520-1605

Język angielski zawodowy

Zajęcia na Teams

Urszula Piotrowska

6.

1610 - 1655

Produkcja zwierzęca

Zajęcia na Teams

Zofia Mioduszewska

7.

1700 - 1745

Produkcja zwierzęca

Zajęcia na Teams

Zofia Mioduszewska

08.05.2021 r.

1.

0800 - 1600

Zajęcia praktyczne z produkcji roślinnej

Produkcja zwierzęca

Zofia Mioduszewska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozkład zajęć na Kursie Kwalifikacyjnym ROL.11 (Semestr II) TECHNIK WETERYNARII w dniach 07-09.05.2021 r.

 

Lp.

Godzina

Przedmiot

Gabinet

Nauczyciel

07.05.2021

4.

1520-1605

Rozród i inseminacja zwierząt

Zajęcia na Teams

Agnieszka Poniatowska - Bednarko

5.

1610 - 1655

Rozród i inseminacja zwierząt

Zajęcia na Teams

Agnieszka Poniatowska - Bednarko

6.

1700 - 1745

Rozród i inseminacja zwierząt

Zajęcia na Teams

Agnieszka Poniatowska - Bednarko

7.

1750 – 1835

Chów zwierząt

Zajęcia na Teams

Zofia Mioduszewska

8.

1840 - 1925

Chów zwierząt

Zajęcia na Teams

Zofia Mioduszewska

9.

1930 - 2015

Chów zwierząt

Zajęcia na Teams

Zofia Mioduszewska

08.05.2021 r.

1.

800 - 845

Anatomia i fizjologia zwierząt

Zajęcia na Teams

Marek Pigiel

2.

855 - 940

Anatomia i fizjologia zwierząt

Zajęcia na Teams

Marek Pigiel

3.

950 – 1035

Anatomia i fizjologia zwierząt

Zajęcia na Teams

Marek Pigiel

4.

1100 - 1700

Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt

Produkcja roślinna

Agnieszka Poniatowska - Bednarko

09.05.2021 r.

1.

1000 - 1600

Zajęcia praktyczne z chowu zwierząt

Produkcja zwierzęca

Ewa Kłoczko