Rozkład zajęć na Kursie Kwalifikacyjnym RL.03 (Semestr I)
w dniach 15-16.11.2019 r.

Lp.

Godzina

Przedmiot

Gabinet

Nauczyciel

15.11.2019 r.

1.

1155 - 1240

Produkcja roślinna

Chemia

Barbara Sidor

2.

1250-1335

Produkcja roślinna

Chemia

Barbara Sidor

3.

1340 - 1425

Podstawy działalności rolniczej

Rachunkowość

Tadeusza Basałaj

4.

1430 - 1515

Podstawy działalności rolniczej

Rachunkowość

Tadeusza Basałaj

5.

1520 - 1605

Podstawy działalności rolniczej

Rachunkowość

Tadeusza Basałaj

 

 

Rozkład zajęć na Kursie Kwalifikacyjnym R.03 (Semestr III)
w dniach 15-16.11.2019 r.

Lp.

Godzina

Przedmiot

Gabinet

Nauczyciel

15.11.2019

1.

800 – 845

Mechanizacja rolnictwa

Mechanizacja

Bogusław Mazurkiewicz

2.

855 - 940

Mechanizacja rolnictwa

Mechanizacja

Bogusław Mazurkiewicz

3.

950 - 1035

Mechanizacja rolnictwa

Mechanizacja

Bogusław Mazurkiewicz

4.

1100 - 1145

Produkcja zwierzęca

Produkcja zwierzęca

Zofia Mioduszewska

5.

1155 - 1240

Produkcja zwierzęca

Produkcja zwierzęca

Zofia Mioduszewska

6.

1250-1335

Produkcja zwierzęca

Produkcja zwierzęca

Zofia Mioduszewska

7.

1340 - 1425

Produkcja roślinna

Chemia

Barbara Sidor

8.

1430 - 1515

Produkcja roślinna

Chemia

Barbara Sidor

9.

1520 - 1605

Produkcja roślinna

Chemia

Barbara Sidor

10

1610 - 2010

Zajęcia praktyczne:

Produkcja roślinna gr. I

Chemia

Barbara Sidor

16.11.2019

1.

800 – 1600

Zajęcia praktyczne:

Produkcja roślinna gr. II

 

Mechanizacja rolnictwa gr. II

 

Chemia

 

Mechanizacja

 

Barbara Sidor

 

Tadeusz Basałaj

2.

1610 - 1655

Podstawy ekonomii

Rachunkowość

Tadeusza Basałaj

3.

1700 - 1745

Podstawy ekonomii

Rachunkowość

Tadeusza Basałaj

4.

1750 - 1835

Podstawy ekonomii

Rachunkowość

Tadeusza Basałaj

 

 

Uwaga zajęcia z języka angielskiego zawodowego w dodatkowym w terminie:

18.11.2019 r. od. Godziny 8.00 – 3 lekcje grupa I

20.11.2019 r. od godziny 11.00 – 4 lekcje grupa II

25.11.2019 r. od godziny 8.00 – 3 lekcje grupa II

 

Rozkład zajęć na Kursie Kwalifikacyjnym R.16 (Semestr II)
w dniach 15-16.11.2019 r.

Lp.

Godzina

Przedmiot

Gabinet

Nauczyciel

15.11.2019 r.

1.

800 – 845

Organizacja i nadzorowanie produkcji roślinnej

Chemia

Barbara Sidor

2.

855 - 940

Ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem w rolnictwie

Rachunkowość

Tadeusza Basałaj

3.

950 - 1035

Organizacja i nadzorowanie produkcji roślinnej

Chemia

Barbara Sidor

4.

1100 - 1145

Ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem w rolnictwie

Rachunkowość

Tadeusza Basałaj

5.

1155 - 1240

Ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem w rolnictwie

Rachunkowość

Tadeusza Basałaj

6.

1250-1335

Ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem w rolnictwie

Rachunkowość

Tadeusza Basałaj

7.

1340 - 1425

Organizacja i nadzorowanie produkcji zwierzęcej

Biologia

Zofia Mioduszewska

8.

1430 - 1515

Organizacja i nadzorowanie produkcji zwierzęcej

Biologia

Zofia Mioduszewska

9.

1520 - 1605

Organizacja i nadzorowanie produkcji zwierzęcej

Biologia

Zofia Mioduszewska

10.

1610 - 1655

Organizacja i nadzorowanie produkcji zwierzęcej

Biologia

Zofia Mioduszewska

11.

1700 - 1745

Organizacja i nadzorowanie produkcji zwierzęcej

Biologia

Zofia Mioduszewska

16.11.2019 r.

1.

800 - 1600

Pracownia organizacji produkcji rolniczej: Organizacja produkcji zwierzęcej gr. I

Działalność gospodarcza w produkcji rolniczej gr. II

Chemia

 

 

 

Rachunkowość

Barbara Sidor

 

 

 

Tadeusza Basałaj

 

Uwaga!!! Zajęcia z Ekonomiki kończą się, na ostatnich zajęciach odbędzie się egzamin.

 

 

Rozkład zajęć w Szkole Policealnej (Semestr III)
w dniach 15-16.11.2019 r.

Lp.

Godzina

Przedmiot

Gabinet

Nauczyciel

16.11.2019 r.

1.

800 - 1600

Diagnostyka weterynaryjna w praktyce gr. I i II

Produkcja roślinna

Język polski

Agnieszka Poniatowska – Bednarko

Marek Pigiel