Rozkład zajęć na Kursie Kwalifikacyjnym RL.03 (Semestr II)
w dniach 19-20.06.2020 r.

Lp.

Godzina

Przedmiot

Gabinet

Nauczyciel

19.06.2020 r.

1.

800 – 1600

Zaj. praktyczne: Mechanizacja rolnictwa gr. 1

 

Mechanizacja

 

Tadeusz Basałaj

 

20.06.2020 r.

1

800 - 1600

Zajęcia praktyczne:

Produkcja roślinna

gr. 1

 

Chemia

 

Barbara Sidor

 

 

 

 

 

Rozkład zajęć na Kursie Kwalifikacyjnym RL.16 (Semestr I)
w dniach 19-20.06.2020 r.

Lp.

Godzina

Przedmiot

Gabinet

Nauczyciel

19.06.2020 r.

1.

800 – 845

Produkcja roślinna

zdalne

Barbara Sidor

2.

855 - 940

Produkcja roślinna

zdalne

Barbara Sidor

3.

950 - 1035

Produkcja roślinna

zdalne

Barbara Sidor

4.

1100- 1145

Produkcja roślinna

zdalne

Barbara Sidor

5.

1155 - 1240

Produkcja zwierzęca

zdalne

Zofia Mioduszewska

6.

1250-1335

Produkcja zwierzęca

zdalne

Zofia Mioduszewska

7.

1340 - 1425

Produkcja zwierzęca

zdalne

Zofia Mioduszewska

8.

1430 - 1515

Podstawy ekonomii

zdalne

Tadeusza Basałaj

9.

1520 - 1605

Podstawy ekonomii

zdalne

Tadeusza Basałaj

10.

1610 - 1655

Podstawy ekonomii

zdalne

Tadeusza Basałaj

11.

1700 -1745

Produkcja roślinna

zdalne

Barbara Sidor

12.

1750 – 1835

Produkcja roślinna

zdalne

Barbara Sidor

20.06.2020 r.

1.

800 – 1200

Pracownia Organizacji Produkcji Rolniczej:

Produkcja zwierzęca gr. 1

 

Produkcja zwierzęca

 

 

 

Ewa Kłoczko

1.

1200 – 1600

Pracownia Organizacji Produkcji Rolniczej:

Produkcja zwierzęca gr. 2

 

Produkcja zwierzęca

 

 

 

Ewa Kłoczko

2.

1610 - 1655

Produkcja roślinna

zdalne

Barbara Sidor

3.

1700 -1745

Produkcja roślinna

zdalne

Barbara Sidor

4.

1750 – 1835

Produkcja roślinna

zdalne

Barbara Sidor

 

 

Rozkład zajęć w Szkole Policealnej (Semestr IV)
w dniach 19-20.06.2020 r.

Lp.

Godzina

Przedmiot

Gabinet

Nauczyciel

19.06.2020 r.

1.

800 – 1600

Profilaktyka i leczenie chorób zwierząt w praktyce gr. I i II 

Produkcja roślinna

Biologia

Agnieszka-Poniatowska – Bednarko

Marek Pigiel

20.06.2020 r.

1.

800 – 1600

Kontrola i nadzór weterynaryjny w praktyce gr. I i II 

Produkcja roślinna

Biologia

Agnieszka-Poniatowska – Bednarko

Marek Pigiel

 

 

Rozkład zajęć na Kursie Kwalifikacyjnym RL.03 (Semestr II)
w dniach 22-23.06.2020 r.

Lp.

Godzina

Przedmiot

Gabinet

Nauczyciel

22.06.2020 r.

1.

1400 - 1445

Produkcja zwierzęca

zdalne

Zofia Mioduszewska

2.

1455 - 1540

Produkcja zwierzęca

zdalne

Zofia Mioduszewska

3.

1550 - 1635

Produkcja zwierzęca

zdalne

Zofia Mioduszewska

4.

1645 -1730

Produkcja zwierzęca

zdalne

Zofia Mioduszewska

23.06.2020 r.

1.

1400 - 1445

Produkcja zwierzęca

zdalne

Zofia Mioduszewska

2.

1455 - 1540

Produkcja zwierzęca

zdalne

Zofia Mioduszewska

3.

1550 - 1635

Produkcja zwierzęca

zdalne

Zofia Mioduszewska

 

 

Rozkład zajęć w Szkole Policealnej (Semestr IV)
w dniu 23.06.2020 r.

Lp.

Godzina

Przedmiot

Gabinet

Nauczyciel

23.06.2020 r.

1.

1400 - 1445

Podstawy przedsiębiorczości

zdalne

Tadeusza Basałaj

2.

1455 - 1540

Podstawy przedsiębiorczości

zdalne

Tadeusza Basałaj

 

 

Rozkład zajęć na Kursie Kwalifikacyjnym RL.16 (Semestr I)
w dniach 22-25.06.2020 r.

Lp.

Godzina

Przedmiot

Gabinet

Nauczyciel

22.06.2020 r.

1.

1735 -1820

Produkcja zwierzęca

zdalne

Zofia Mioduszewska

2.

1825 - 1910

Produkcja zwierzęca

zdalne

Zofia Mioduszewska

23.06.2020 r.

1.

1735 -1820

Ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem w rolnictwie

zdalne

Tadeusza Basałaj

2.

1825 - 1910

Ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem w rolnictwie

zdalne

Tadeusza Basałaj

24.06.2020 r.

1.

1400 - 1445

Ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem w rolnictwie

zdalne

Tadeusza Basałaj

2.

1455 - 1540

Ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem w rolnictwie

zdalne

Tadeusza Basałaj

3.

1550 - 1635

Ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem w rolnictwie

zdalne

Tadeusza Basałaj

4.

1645 -1730

Ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem w rolnictwie

zdalne

Tadeusza Basałaj

25.06.2020 r.

1.

1400 - 1445

Ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem w rolnictwie

zdalne

Tadeusza Basałaj

2.

1455 - 1540

Ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem w rolnictwie

zdalne

Tadeusza Basałaj

3.

1550 - 1635

Ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem w rolnictwie

zdalne

Tadeusza Basałaj

4.

1645 -1730

Ekonomika i zarządzanie przedsiębiorstwem w rolnictwie

zdalne

Tadeusza Basałaj